sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 15 kwietnia, 2021r. .::. Wacławy, Anastazji .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
30-04-2019 13:39
Sylwia Indeka Mistrzynią Polski U–23 w biegu na 10 km
(fot. LKS Pszczyna)
W niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych odbyły się w niedzielę, 28 kwietnia w Białogardzie Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w biegu na 10000 m.

Mistrzynią Polski U–23 została multimedalistka z LKS–u Pszczyna, Sylwia Indeka, która po świetnym 300–metrowym finiszu rozstrzygnęła bieg na swoja korzyść.
Trzynastka okazuje się szczęśliwa! To jest bowiem trzynasty medal (6 złotych, 6 srebrnych i 1 brązowy) – i 43 medal dla LKS–u Pszczyna – jaki Sylwia zdobyła na mistrzostwach Polski. Jako jedna z nielicznych zawodniczek w Polsce była mistrzynią Polski w każdej kategorii wiekowej: U–16, U–18, U–20 i U–23!

Doskonały czas, jaki uzyskała Sylwia Indeka, 34:55,87, jest jest rekordem życiowym, bo biegaczka LKS–u Pszczyna po raz pierwszy zmierzyła się z dystansem 10000 m!

Start na najdłuższym dystansie rozgrywanym na bieżni stanowi jeden z etapów w systemie szkolenia przygotowującym zawodniczkę do startu na replicas rolex koronnym dystansie 5000 m. Sylwia Indeka świetnie zniosła trudy biegu i to daje nadzieję na dobre wyniki na krótszych dystansach: 5000 m i 1500 m.

– Bardzo! Ale to bardzo się cieszę! Dwa lata czekałam na złoty medal w kategorii U–23 i nie spodziewałam się takiego wyniku! Chciałam pobiec ostrożnie. Praktycznie cały dystans biegłam za dziewczynami, co w bieganiu długich dystansów jest przywilejem, bo mogłam obserwować dziewczyny i nie musiałam to ja nadawać tempa. Moja trenerka na każdym okrążeniu podawała mi czasy, a trener zdawał relacje z biegu. To były cenne wskazówki i jak zwykle najlepszy doping! – mówi Sylwia Indeka.

(źródło: LKS Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)