sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
czwartek, 15 kwietnia, 2021r. .::. Wacławy, Anastazji .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
08-03-2019 12:23
Wiktoria Prządka zwyciężczynią 47. Crossu Życia Mysłowic
(fot. LKS Pszczyna) Wiktoria Prządka na pierwszym stopniu podium.
W sobotę, 2 marca w Mysłowicach na trasach biegowych wokół obiektów tamtejszego MOSiR–u odbył się 47. Cross Życia Mysłowic.

Wiktoria Prządka z LKS–u Pszczyna została zwyciężczynią biegu juniorek młodszych na dystansie 2 km. W kategorii młodziczek Sabina Głąbek była 5., a Zuzann Pala 7. na dystansie 1 km.

Debiutujący w kategorii młodzików Jakub Machulec po pasjonującym finiszu zajął 5. miejsce na dystansie 2 km. W kategorii dzieci na dystansie 1 km Julia Wróbel zajęła 32. miejsce.

Dla wielu biegaczy i ich trenerów mysłowicki, zimowy cross jest doskonałą formą przygotowań i jednocześnie sprawdzianem przed Repliche Rolex Mistrzostwami Śląska w biegach przełajowych, które odbędą się ponownie w Mysłowicach 9 marca br. oraz przed Mistrzostwami Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się 24 marca w Olszynie, a także Mistrzostwami Międzywojewódzkim Młodzików, które odbędą się 30 marca w Korfantowie.

(źródło: LKS Pszczyna)
(jack)
Wasze opinie
 
Treść:
Autor:
Wprowadzając komentarz akceptujesz regulamin vortalu SPS24.pl.
Sprawdz również naszą Politykę Prywatności
cyfra
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)