sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 03 marca, 2021r. .::. Kunegundy, Maryny .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
Regulamin wprowadzania komentarzy na portalu sps24.pl
 1.Grupa Terrabit Janusz Hess, zwana dalej Wydawcą, udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego zamieszczenia komentarza w serwisie www.sps24.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy.
 2.Dostęp do komentarzy posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet, którzy skorzystają z formularza pozwalającego umieścić wpis, zwani dalej Komentującym.
 3.Komentujący publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Komentujących na łamach portalu.
 4.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Komentującego treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc w świecie rzeczywistym.
 5.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Komentującego treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling).
 6.Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Komentującego przekazów reklamowych.
 7.Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w par. 4, 5 i 6 niniejszego regulaminu. Wydawca może również przekazać pozostające w jego posiadaniu dane Komentujących sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 8.Wydawca dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania systemu komentarzy na portalu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania (tylko drogą mailową).
 9Wydawca zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron z artykułem bez podawania przyczyn takiego działania.
10Komentujący poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach serwisu wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w innych wydawnictwach Wydawcy.
11Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)