sps24.pl

sport, pszczyna, piłka nożna, relacja live, wyniki na żywo, pniówek Pawłowice, nadwiślan góra, iskra pszczyna, krupiński suszec, czarni piasek, sokół wola, lks studzionka, klasa a, podokręg tychy, klasa b, klasa c, plks pszczyna, pless, siatkówka

Pszczyna Sport

Infopres.pl
Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
 
 
środa, 03 marca, 2021r. .::. Kunegundy, Maryny .::. najnowszy artykuł: Portal sps24.pl poszukuje inwestora
Szukaj w serwisie:
 
   
Redaguj sps24.pl razem z nami!

Strefa Pszczyńskiego Sportu to portal, który obiera sobie za cel szybkość aktualizacji informacji. Lecz sukces i szybki dostęp do informacji zależy również od Kibiców. Chcemy współpracować z kibicami, którym dobro sportu w powiecie leży na sercu i chcieliby czytać o swoich klubach oraz wydarzeniach sportowych z regionu.

Czekamy na telefony i maile od wszystkich tych, którzy znają wyniki i klasyfikacje, których my jeszcze nie opublikowaliśmy. Jeśli więc znasz wynik meczu, który nie widnieje jeszcze na naszym portalu, jeżeli wiesz o jakimś wydarzeniu sportowym - meczu, zawodach, mityngach - powiadom nas, a na pewno o nim napiszemy.

Liczymy na kontakt z wszystkimi Kibicami, by jak najszybciej móc informować o sportowych rozstrzygnięciach, bramkach, wygranych setach i najlepszych wynikach.

Nasz numer telefonu: 500 161 147

Skrzynka mailowa: redakcja@sps24.pl

Lub bezpośredni kontakt poprzez poniższy formularz:

Imię, nazwisko: 
Kontakt: 
treść: 
 
   
Sps24.pl - Infopres.pl - Grupa Terrabit - Graphic project: Przemysław Czabrowski - Programmer: Rafał Oleśkowicz (utf-8, xhtml11.dtd)